Kača zagrabila moškega za mednožje in ni spustila: posnetek, ob katerem se naježi koža (VIDEO)

Indonezijski bloger Angara Šodži je pred kratkim objavil posnetek, ki je zbral več kot 40 milijonov ogledov in šokiral številne gledalce.
Na posnetku je v ospredju mangrovska kača (Boiga dendrophila), ki se je z zobmi zarila naravnost v njegovo mednožje.
Neprijetna situacija
Na srečo je kača zagrabila le njegove hlače, a je bilo očitno, da se je Šodži znašel v precej nelagodnem položaju.
Mangrovska kača sicer spada med strupenjače, vendar za človeka ni nevarna. Zraste lahko do 2,5 metra dolžine in je prepoznavna po črni glavi z rumenimi vzorci.
Rad se igra s kačami
Ni povsem jasno, kako se je drama končala, a kaže, da se je mladi bloger izognil hujšim nevšečnostim. Šodži je sicer že večkrat tvegal srečanja s kačami, saj mu je to svojevrsten hobi. Pogosto se z njimi igra, včasih pa jim celo dovoli, da ga ugriznejo v vrat, poroča Telegraf.rs.
Preberite še: