300 MILIJONOV EVROV

Udeleženka slovenskega BB v zvezi z narkošefom?

Soraja Vučelić ima, kot kaže, rada kriminalce.
Fotografija: Ena najpopularnejših starlet Soraja Vučelić. FOTO: Instagram
Odpri galerijo
Ena najpopularnejših starlet Soraja Vučelić. FOTO: Instagram

Nekdanja Playboyeva zajčica in udeleženka slovenskega šova Big Brother Soraja Vučelić (32) se po ekskluzivnem pisanju srbskega Kurirja v Moskvi videva z vodjo vranjskega klana Davorom Trajkovićem (31), za katerega srbske oblasti domnevajo, da je organiziral tihotapljenje kokaina, ki so ga nedavno zaplenili na ladji v Romuniji. Zaplenjeni tovor naj bi bil vreden 300 milijonov evrov.

Za prikaz vsebine in boljšo uporabniško izkušnjo prosimo, da omogočite piškotke družabnih omrežij.

Soraji je zaradi prijateljevanja z osebami s kriminalnim dosjejem prepovedan vstop v Srbijo. Trajkovića so srbske obveščevalne službe označile za enega od največjih srbskih narkošefov.

Za prikaz vsebine in boljšo uporabniško izkušnjo prosimo, da omogočite piškotke družabnih omrežij.

Soraja in Davor sta se menda spoznala v Moskvi in se videvata daleč od oči Srbije in javnosti.
 

Več iz te teme:

Predstavitvene informacije

Komentarji:

Predstavitvene informacije

Spletna mesta Dela d.o.o. uporabljajo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Ali soglašate z namestitvijo piškotkov na omenjenih straneh?


Potrjujem vse Sprejmem nujne Več informacij