KONEC ZASEBNEGA LASTNIŠTVA?

To se bo zgodilo z medvedom Felixom, ki je vse življenje preživel v ujetništvu ob restavraciji v Kočevju

Lastniki kosmatinca privolili, da ga odpeljejo v medvedji gozd. Ko odide, bosta v Sloveniji le še dva, ki živita pri ljudeh.
Fotografija: V gostilni Tušek v Gornjiih Ložinah se niso odločili za zajetno investicijo, ampak bodo medveda oddali. FOTO: Georg Mayer/Štiri tačke
Odpri galerijo
V gostilni Tušek v Gornjiih Ložinah se niso odločili za zajetno investicijo, ampak bodo medveda oddali. FOTO: Georg Mayer/Štiri tačke

Predstavitvene informacije

Komentarji:

Predstavitvene informacije

Spletna mesta Dela d.o.o. uporabljajo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Ali soglašate z namestitvijo piškotkov na omenjenih straneh?


Potrjujem vse Sprejmem nujne Več informacij