ODZVALI PA SO SE TUDI NA MINISTRSTVU ZA ZDRAVJE

Po operacijah v Celju so jih reševali v Mariboru

Srčnih operacij v Celju pod taktirko priznanega kirurga trenutno ne izvajajo. Anonimni očitki o zapletih in neustreznem dovoljenju zaposlili vse pristojne.
Fotografija: V Splošni bolnišnici Celje očitkov ne želijo komentirati, zagotovili pa so nam, da imajo vsi njihovi zaposleni veljavno licenco za opravljanje svojega dela. FOTO: Mojca Marot
Odpri galerijo
V Splošni bolnišnici Celje očitkov ne želijo komentirati, zagotovili pa so nam, da imajo vsi njihovi zaposleni veljavno licenco za opravljanje svojega dela. FOTO: Mojca Marot

Predstavitvene informacije

Komentarji:

Predstavitvene informacije

Spletna mesta Dela d.o.o. uporabljajo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Ali soglašate z namestitvijo piškotkov na omenjenih straneh?


Potrjujem vse Sprejmem nujne Več informacij