Štorklja priletela v Terme Vivat
Pomurska turistična zveza (PTZ) je v Dobrovniku podelila priznanja na področju turizma v regiji za dve leti, 2020. in 2021., saj prej zaradi epidemioloških omejitev in ukrepov niso mogli organizirati tradicionalnega srečanja turističnih društev Pomurja.
Priznanje za profesionalno delo v turizmu sta dobila Oštarija Cipot in Naravna kozmetika Katarinca, plaketo pa Boris Lebar, Turistična zveza Lendava vabi, podjetje Počitek-Užitek, Turistična kmetija Vrbnjak, Turistična kmetija Puhan in Turizem na podeželju Tompa, najvišje priznanje na področju turizma v Pomurju, štorkljo, pa so podelili Termam Vivat.
Na leto
se število prenočitev poveča minimalno za 10 odstotkov.
Podjetje Počitek-Užitek, d. o. o., upravlja Terme Vivat že od leta 2005, in to z vizijo in strategijo postati najboljši ponudnik turistično-termalnih, wellness, zdraviliških poslovnih in športnih storitev v tem delu Evrope. Z vsakoletnim vlaganjem sredstev v hotelsko infrastrukturo in razvojem ponudbe dvigujejo nivo kakovosti storitev in dosegajo vsakoletno povišanje števila prenočitev minimalno za 10 odstotkov. S svojimi vlaganji vplivajo na razvoj turistične ponudbe v Pomurju in dvigujejo prepoznavnost destinacije Pomurje in Moravskih Toplic v evropskem prostoru.
Tudi med epidemijo niso počivali: zgradili so nove poti med parkiriščema, prenovili notranji in zunanji bazenski kompleks, recepcijo, preddverje in hotelske hodnike, končali prvo fazo vodne fontane, razširili restavracijo Vivat in v njej uredili pivsko fontano, razširili kuhinje ter zgradili šestzvezdični avtokamp.
Razširili so tudi restavracijo, uredili pivsko fontano in zgradili avtokamp.
Terme Vivat so v zadnjih letih večkrat razglasili za najbolj urejeno in za kopanje najprijaznejše termalno kopališče v Sloveniji, v letu 2020 so prejeli tudi arhitekturno nagrado Big See Tourism Award in certifikat EKO Marjetica (EU label) in so tako prvi hotel v destinaciji Moravske Toplice s pridobljenim trajnostnim znakom za hotelsko namestitev. Terme Vivat si štorkljo res zaslužijo, ne nazadnje je direktor Metod Grah v času prvega vala epidemije slovenski vladi predlagal uvedbo turističnih bonov.