NBA

Dončićeva strelska rapsodija: izenačil klubski rekord (VIDEO)

Dragić in Čančar nista igrala.
Fotografija: FOTO: Soobum Im Usa Today Sports

Moštvo Dallasa je v gosteh zlahka prišlo do zmage proti Portlandu s 132 : 92. Ob tem je v slabih 30 minutah (v zadnji četrtini ni igral) blestel Luka Dončić  37 točkam je dodal 7 skokov in 4 podaje. Posebej natančen je bil pri metu za tri (8/9), skupno pa 13/19. Dončić je s 37 točkami izenačil klubski rekord po treh četrtinah, dvakrat je 37 točk po treh delih igre dosegel tudi Dirk Nowitzki

Že v nedeljo zvečer po našem času sta igrali še obe preostali ekipi s slovenskima košarkarjema, a tako Goran Dragić (bolečine v križu) za Miami kot tudi  Vlatko Čančar za Denver ob tesnih porazih nista stopila na igrišče. Miami je po podaljšku izgubil proti Indiani s 109 : 106, Denver pa proti New Orleansu s 113 : 108.