PREJ JE ODRASEL
Ganljiva izpoved Challeta Salleta
Glasbene poti si ni začel utirati pred kratkim, saj je stari znanec naše glasbene scene, vendar se je v slovensko glasbeno zgodovino zapisal z zlatimi črkami lansko leto, s skladbo Lagano, ki jo nekateri imenujejo slovenski Despacito. Challe Salle, s pravim imenom Saša Petrović, je trenutno najbolj vroči raper, ki niza hit za hitom, pred kratkim je posnel tudi duet z Janom Plestenjakom in zdi se, da mu uspe vse, česar se loti.
Odpri galerijo
Da je danes najbolj predvajani slovenski glasbenik, predvsem pa moški z vrednotami in skrbno začrtanimi življenjskimi cilji, je zaslužna posebna ženska in borka, ki ga je ves čas podpirala na njegovi poti. »Moja mama Anka je moja vzornica, še posebej glede starševstva in vzgoje. Izjemna dobrosrčna in močna ženska je, ki nikoli ne obupa. V življenju me je vedno podpirala, ne glede na to, kaj sem se odločil, da bom počel. Šola, košarka, glasba, fitnes, trgovina s športno prehrano … Vedno je bila zelo razumevajoča in me je učila, da ne glede na to, kaj počneš in kako si uspešen, moraš biti predvsem dober človek in nikoli ne smeš pozabiti, od kod prihajaš. Naučila me je ceniti prave vrednote, kot so zdravje, družina, prijateljstvo, mir, ljubezen, spoštovanje, solidarnost. Tega se še danes držim,« ljubeče pove glasbenik o svoji mami in vsem, česar ga je učila od mladih nog. Prizna, da je bil v osnovni šoli priden, kot najstnik pa ne več tako zelo. »Hormoni so naredili svoje, vendar je mama učiteljica športne vzgoje na eni izmed ljubljanskih srednjih šol in se vsak dan spopada z najstniki, zato je bila navajena pubertetniških težav,« pove v smehu.
Več si lahko preberete v aktualni številki revije Suzy.
Nikoli ni čutil bremena ločitve
V puberteti, najobčutljivejšem življenjskem obdobju, so se starši ločili, mati je ostala sama z njim in štiri leta mlajšo hčerko Majo. »Oče je odšel z drugo žensko, ki je bila takrat noseča. Hitro smo prekinili vse stike, saj ga enostavno nismo zanimali. Kot bi pozabil, da obstajamo. Šli smo naprej in zaživeli na novo, vsekakor nam ni bilo lahko, vendar nismo obupali, imeli smo se radi, držali skupaj in bili močni v težkih situacijah,« se spominja napornih preizkušenj. V Sloveniji takrat niso imeli sorodnikov, nihče jim ni priskočil na pomoč.Več si lahko preberete v aktualni številki revije Suzy.
Predstavitvene informacije
Komentarji:
13:00
Pomagamo si s paro